12 Eylül İlk Öğretim Okulu BURSA

12 Eylül İlk Öğretim Okulu , Bursa

Bursa Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Bu okul mahalle ve sibyan mektebi ve tek öğretmenli iken, Mahalli Maarif Cemiyetinin idaresi altında iki öğretmenli bir kız mektebi oldu. Son kanuna göre, beş sınıflı ilkokul olarak, tedrisat yapmaktadır. Bugünkü okul binasının tedrisata başladığı tarihten bugüne kadar birçok mezun vermiştir.

Bursa
Bursa
Bursa Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

12 Eylül İlk Öğretim Okulu GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

12 Eylül İlk Öğretim Okulu Nerdedir? 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak 12 Eylül İlk Öğretim Okulu nerededir, 12 Eylül İlk Öğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde 12 Eylül İlk Öğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin 12 Eylül İlk Öğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada 12 Eylül İlk Öğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, 12 Eylül İlk Öğretim Okulu yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında 12 Eylül İlk Öğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden 12 Eylül İlk Öğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Adres, 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde 12 Eylül İlk Öğretim Okulu adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı 12 Eylül İlk Öğretim Okulu telefon numarası ""dir.
  • 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " 12 Eylül İlk Öğretim Okulu Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında 12 Eylül İlk Öğretim Okulu yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan 12 Eylül İlk Öğretim Okulu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

12 Eylül İlk Öğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • 12 eylul ilkokulu, urla.turkey