2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi ZEYTİNBURNU İSTANBUL

2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi, ZEYTİNBURNU, İstanbul

İstanbul ZEYTİNBURNU Mescidler ve İbadethaneler

MALTEPE, ZEYTİNBURNU, İstanbul
ZEYTİNBURNU, İstanbul
İstanbul Mescidler ve İbadethaneler

2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Nerdedir? 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi nerededir, 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Mescidler ve İbadethaneler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Adres, 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi adresi "MALTEPE, ZEYTİNBURNU, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi telefon numarası ""dir.
  • 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi Giden İETT Otobüsleri" kısmında 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan 2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Mescidler ve İbadethaneler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Mescidler ve İbadethaneler listesine ulaşabilirsiniz.

2. Zer Sanayi Sitesi Mescidi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • 2. zersanayi sitesi