30 Ağustos İlkokulu ÜMRANİYE İSTANBUL

30 Ağustos İlkokulu, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Okullar

Site Mh.3001 Cd No3 Ümraniye/İstanbul
ÜMRANİYE, İstanbul
T: 02163353538
İstanbul Okullar

30 Ağustos İlkokulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

30 Ağustos İlkokulu Nerdedir? 30 Ağustos İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak 30 Ağustos İlkokulu nerededir, 30 Ağustos İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde 30 Ağustos İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • 30 Ağustos İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin 30 Ağustos İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada 30 Ağustos İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, 30 Ağustos İlkokulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • 30 Ağustos İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında 30 Ağustos İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden 30 Ağustos İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • 30 Ağustos İlkokulu Adres, 30 Ağustos İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde 30 Ağustos İlkokulu adresi "Site Mh.3001 Cd No3 Ümraniye/İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • 30 Ağustos İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı 30 Ağustos İlkokulu telefon numarası "T: 02163353538"dir.
  • 30 Ağustos İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "30 Ağustos İlkokulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında 30 Ağustos İlkokulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan 30 Ağustos İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

30 Ağustos İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ümraniye 30 ağustos ilkokuluna otobusle nasıl gidilir
  • 30 ağustos ortaokulu ümraniye hangi otobüs gider