75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu EYÜP İSTANBUL

75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu, EYÜP, İstanbul

İstanbul EYÜP Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

YEŞİLPINAR, EYÜP, İstanbul
EYÜP, İstanbul
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Nerdedir? 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu nerededir, 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Adres, 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu adresi "YEŞİLPINAR, EYÜP, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu telefon numarası ""dir.
  • 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan 75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

75.Yıl Yeşilpınar İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yeşilpınar 75 yıl ilköğretim okulu