80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU GÜRSU BURSA

80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU, GÜRSU, Bursa

Bursa GÜRSU Okullar

Kurtuluş Mahallesi Kirazlı Sokak No1 16580 Gürsu/BURSA
GÜRSU, Bursa
T: 02243761214
Bursa Okullar

80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Nerdedir? 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU nerededir, 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Adres, 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU adresi "Kurtuluş Mahallesi Kirazlı Sokak No1 16580 Gürsu/BURSA" olarak kaydedilmiştir.
  • 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU telefon numarası "T: 02243761214"dir.
  • 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan 80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

80.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa gürsu 80.yıl cumhuriyet ortaokulu telefon numarası