Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi ANKARA

Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi, Ankara

Ankara Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

211/4. Sokak (37. Sk.), Ankara
Ankara
Ankara Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Nerdedir? Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi nerededir, Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Adres, Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi adresi "211/4. Sokak (37. Sk.), Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi telefon numarası ""dir.
  • Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz.

Abdullah Efendi-Abdül Kerim Efendi Türbesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • altıağaç turbesi mamak