Adalar Merkez Sağlık Ocağı ADALAR İSTANBUL

Adalar Merkez Sağlık Ocağı, ADALAR, İstanbul

İstanbul ADALAR Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Çankaya Cad. No:6 Büyükada
ADALAR, İstanbul
T: (216) 382 62 10
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Adalar Merkez Sağlık Ocağı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Adalar Merkez Sağlık Ocağı Nerdedir? Adalar Merkez Sağlık Ocağı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Adalar Merkez Sağlık Ocağı nerededir, Adalar Merkez Sağlık Ocağı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Adalar Merkez Sağlık Ocağı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Adalar Merkez Sağlık Ocağı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Adalar Merkez Sağlık Ocağı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Adalar Merkez Sağlık Ocağı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Adalar Merkez Sağlık Ocağı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Adalar Merkez Sağlık Ocağı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Adalar Merkez Sağlık Ocağı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Adalar Merkez Sağlık Ocağı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Adalar Merkez Sağlık Ocağı Adres, Adalar Merkez Sağlık Ocağı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Adalar Merkez Sağlık Ocağı adresi "Çankaya Cad. No:6 Büyükada" olarak kaydedilmiştir.
  • Adalar Merkez Sağlık Ocağı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Adalar Merkez Sağlık Ocağı telefon numarası "T: (216) 382 62 10"dir.
  • Adalar Merkez Sağlık Ocağı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Adalar Merkez Sağlık Ocağı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Adalar Merkez Sağlık Ocağı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Adalar Merkez Sağlık Ocağı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri