Adana Belediyesi 117 - KILIÇLI - TAŞKÖPRÜ HATTI

Adana Belediyesi 117 - KILIÇLI - TAŞKÖPRÜ HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar
06:40 - - 17:20 - -
13:20 - - - - -
18:20 - - - - -

Adana Belediyesi 117 SAATLERİ

Adana belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada Adana Belediyesi 117 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. Adana Belediyesi 117 otobüsü KILIÇLI - TAŞKÖPRÜ hattında hareket eder ve Adana belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 117 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer Adana Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz. Adana Adana Belediyesi 117 KILIÇLI - TAŞKÖPRÜ otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 117 otobüsünün geçtiği Adana Belediyesi otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer Adana Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz.
  • Adana Belediyesi 117 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 117 otobüsünün geçtiği Adana Belediyesi otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Adana belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • Adana Belediyesi 117 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 117 saatleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. Adana Belediyesi 117 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, Adana Belediyesi 117 KILIÇLI - TAŞKÖPRÜ otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Adana belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

Adana Belediyesi 117 KILIÇLI - TAŞKÖPRÜ DURAKLARI

Adana Belediyesi 117 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • 117 nolu otobüs güzergahı adana