Adana Belediyesi 180 - TAŞKÖPRÜ - KIZILTAHTA HATTI

Adana Belediyesi 180 - TAŞKÖPRÜ - KIZILTAHTA HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar
05:40 05:40 05:40 06:50 06:50 06:50
- - - - 13:15 13:15
- - - - 18:15 18:15

Adana Belediyesi 180 SAATLERİ

Adana belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada Adana Belediyesi 180 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. Adana Belediyesi 180 otobüsü TAŞKÖPRÜ - KIZILTAHTA hattında hareket eder ve Adana belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 180 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer Adana Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz. Adana Adana Belediyesi 180 TAŞKÖPRÜ - KIZILTAHTA otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 180 otobüsünün geçtiği Adana Belediyesi otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer Adana Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz.
  • Adana Belediyesi 180 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 180 otobüsünün geçtiği Adana Belediyesi otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Adana belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • Adana Belediyesi 180 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 180 saatleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. Adana Belediyesi 180 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, Adana Belediyesi 180 TAŞKÖPRÜ - KIZILTAHTA otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Adana belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

Adana Belediyesi 180 TAŞKÖPRÜ - KIZILTAHTA DURAKLARI

Adana Belediyesi 180 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • adana bekediye otobusu 180 yol guzergahi