Adasokağı İlkokulu SEYHAN ADANA

Adasokağı İlkokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Mıdık Mh. Şehit Kemal Yüzgeç Blv. Cadde Üstü 01030 Seyhan/Adana
SEYHAN, Adana
T: 3223611063(arızalı
Adana Okullar

Adasokağı İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Adasokağı İlkokulu Nerdedir? Adasokağı İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Adasokağı İlkokulu nerededir, Adasokağı İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Adasokağı İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Adasokağı İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Adasokağı İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Adasokağı İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Adasokağı İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Adasokağı İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Adasokağı İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Adasokağı İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Adasokağı İlkokulu Adres, Adasokağı İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Adasokağı İlkokulu adresi "Mıdık Mh. Şehit Kemal Yüzgeç Blv. Cadde Üstü 01030 Seyhan/Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Adasokağı İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Adasokağı İlkokulu telefon numarası "T: 3223611063(arızalı"dir.
  • Adasokağı İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Adasokağı İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Adasokağı İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Adasokağı İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Adasokağı İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adasokağı ilköğretim okulu telefon numarası