AFŞAR TAŞKENT KONYA

AFŞAR, TAŞKENT, Konya

Konya TAŞKENT Semtler

AFŞAR, TAŞKENT, 42960, Konya
TAŞKENT, Konya
Konya Semtler

AFŞAR GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

AFŞAR Nerdedir? AFŞAR Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak AFŞAR nerededir, AFŞAR nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde AFŞAR adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • AFŞAR Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin AFŞAR için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada AFŞAR açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, AFŞAR yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • AFŞAR Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında AFŞAR yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden AFŞAR nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • AFŞAR Adres, AFŞAR Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde AFŞAR adresi "AFŞAR, TAŞKENT, 42960, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • AFŞAR Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı AFŞAR telefon numarası ""dir.
  • AFŞAR Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "AFŞAR Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında AFŞAR yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan AFŞAR'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

AFŞAR YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • afşar taşkent telefon rehberi