Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi İZMIR

Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi , İzmir

İzmir Kiliseler

Ayos Vukolos doğru söylenişidir. (Aya Vukla = yanlış). Eskiden Arkeoloji Müzesi olarak kullanılmıştır. Şimdi ise onarılıp turizme kazandırılması gündemde.

İzmir
İzmir
İzmir Kiliseler

Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Fotoğrafları

Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Nerdedir? Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi nerededir, Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Kiliseler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Adres, Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi telefon numarası ""dir.
  • Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Kiliseler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Kiliseler listesine ulaşabilirsiniz.

Agios Voukolos Rum Ortodoks Kilisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • aya vukolos kilisesi nerede