Ahmet Sapmaz Ortaokulu SEYHAN ADANA

Ahmet Sapmaz Ortaokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

EMEK MH. 41015. SK. SEYHAN /ADANA
SEYHAN, Adana
T: 0322
Adana Okullar

Ahmet Sapmaz Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ahmet Sapmaz Ortaokulu Nerdedir? Ahmet Sapmaz Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Ahmet Sapmaz Ortaokulu nerededir, Ahmet Sapmaz Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Ahmet Sapmaz Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ahmet Sapmaz Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ahmet Sapmaz Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ahmet Sapmaz Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ahmet Sapmaz Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ahmet Sapmaz Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ahmet Sapmaz Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ahmet Sapmaz Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ahmet Sapmaz Ortaokulu Adres, Ahmet Sapmaz Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Ahmet Sapmaz Ortaokulu adresi "EMEK MH. 41015. SK. SEYHAN /ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ahmet Sapmaz Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Ahmet Sapmaz Ortaokulu telefon numarası "T: 0322"dir.
  • Ahmet Sapmaz Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ahmet Sapmaz Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ahmet Sapmaz Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ahmet Sapmaz Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ahmet Sapmaz Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana ahmet sapmaz ortaokulu giden otovus