Akşemsettin Ortaokulu ÇUKUROVA ADANA

Akşemsettin Ortaokulu, ÇUKUROVA, Adana

Adana ÇUKUROVA Okullar

Belediye Evleri Mahallesi 84117 Sokak No 13 Çukurova/ ADANA
ÇUKUROVA, Adana
T: 03222392804
Adana Okullar

Akşemsettin Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Akşemsettin Ortaokulu Nerdedir? Akşemsettin Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Akşemsettin Ortaokulu nerededir, Akşemsettin Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Akşemsettin Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Akşemsettin Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Akşemsettin Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Akşemsettin Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Akşemsettin Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Akşemsettin Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Akşemsettin Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Akşemsettin Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Akşemsettin Ortaokulu Adres, Akşemsettin Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Akşemsettin Ortaokulu adresi "Belediye Evleri Mahallesi 84117 Sokak No 13 Çukurova/ ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Akşemsettin Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Akşemsettin Ortaokulu telefon numarası "T: 03222392804"dir.
  • Akşemsettin Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Akşemsettin Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Akşemsettin Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Akşemsettin Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Akşemsettin Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çukurova akşemseddi̇n ortaokulu
  • adana çukurova akşemsettin ortaokulu