Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu İMAMOĞLU ADANA

Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu, İMAMOĞLU, Adana

Adana İMAMOĞLU Okullar

Alaybeyi Köyü Abdiluşağı Mahallesi
İMAMOĞLU, Adana
T: 03228962034
Adana Okullar

Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Nerdedir? Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu nerededir, Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Adres, Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu adresi "Alaybeyi Köyü Abdiluşağı Mahallesi" olarak kaydedilmiştir.
  • Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu telefon numarası "T: 03228962034"dir.
  • Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Alaybeyi Abdiluşagı İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • alaybeyine giden belediye otobusu