Ali Baba İskender Beşiktaş İSTANBUL

Ali Baba İskender, Beşiktaş, İstanbul

İstanbul Beşiktaş Restoran Ve Lokantalar

Ihlamurdere C. Yeni Hamam S. N:13 Dük:3 Sinanpaşa M.
Beşiktaş, İstanbul
T: (0212) 2277728
İstanbul Restoran Ve Lokantalar

Ali Baba İskender GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Ali Baba İskender Nerdedir? Ali Baba İskender Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Ali Baba İskender nerededir, Ali Baba İskender nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Ali Baba İskender adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ali Baba İskender Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ali Baba İskender için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ali Baba İskender açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ali Baba İskender yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ali Baba İskender Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ali Baba İskender yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ali Baba İskender nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ali Baba İskender Adres, Ali Baba İskender Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Ali Baba İskender adresi "Ihlamurdere C. Yeni Hamam S. N:13 Dük:3 Sinanpaşa M." olarak kaydedilmiştir.
  • Ali Baba İskender Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Ali Baba İskender telefon numarası "T: (0212) 2277728"dir.
  • Ali Baba İskender Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ali Baba İskender Giden İETT Otobüsleri" kısmında Ali Baba İskender yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Ali Baba İskender'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran Ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Ali Baba İskender YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ali babanın iskender yeri beşiktaş