Ali Karay İlköğretim Okulu AVCILAR İSTANBUL

Ali Karay İlköğretim Okulu, AVCILAR, İstanbul

İstanbul AVCILAR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

FİRUZKÖY, AVCILAR, İstanbul
AVCILAR, İstanbul
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Ali Karay İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Ali Karay İlköğretim Okulu Nerdedir? Ali Karay İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Ali Karay İlköğretim Okulu nerededir, Ali Karay İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Ali Karay İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ali Karay İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ali Karay İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ali Karay İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ali Karay İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ali Karay İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ali Karay İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ali Karay İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ali Karay İlköğretim Okulu Adres, Ali Karay İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Ali Karay İlköğretim Okulu adresi "FİRUZKÖY, AVCILAR, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Ali Karay İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Ali Karay İlköğretim Okulu telefon numarası ""dir.
  • Ali Karay İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ali Karay İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Ali Karay İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Ali Karay İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Ali Karay İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • avcilardan ali karay ortaokuluna nasil gidilir