Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi OSMANGAZİ BURSA

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, OSMANGAZİ, Bursa

Bursa OSMANGAZİ Okullar

Yeni yalova yolu 10. km Osmangazi/BURSA
OSMANGAZİ, Bursa
T: 2242615854
Bursa Okullar

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir? Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerededir, Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres, Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adresi "Yeni yalova yolu 10. km Osmangazi/BURSA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon numarası "T: 2242615854"dir.
  • Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ali osman sonmez teknik ve endustrı meslek lisesi adres