Ali Yaman İlkokulu KARATAY KONYA

Ali Yaman İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Gaziosmanpaşa Mah. Küçük kumköprü Cad. Taştekin Sok. No20 Karatay / KONYA 42020
KARATAY, Konya
T: 3323574947
Konya Okullar

Ali Yaman İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ali Yaman İlkokulu Nerdedir? Ali Yaman İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Ali Yaman İlkokulu nerededir, Ali Yaman İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Ali Yaman İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ali Yaman İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ali Yaman İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ali Yaman İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ali Yaman İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ali Yaman İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ali Yaman İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ali Yaman İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ali Yaman İlkokulu Adres, Ali Yaman İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Ali Yaman İlkokulu adresi "Gaziosmanpaşa Mah. Küçük kumköprü Cad. Taştekin Sok. No20 Karatay / KONYA 42020" olarak kaydedilmiştir.
  • Ali Yaman İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Ali Yaman İlkokulu telefon numarası "T: 3323574947"dir.
  • Ali Yaman İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ali Yaman İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ali Yaman İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ali Yaman İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.