İZMIR

       Yorum Ekleyin

, İzmir

İzmir Alışveriş Merkezleri

SEYİTOĞLU MARKET

İzmir
İzmir
İzmir Alışveriş Merkezleri

GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Nerdedir? Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak nerededir, nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Adres, Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı telefon numarası ""dir.
  • Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gürçeşmeden afetevlerine giden otobüs numarası