Alpaslan İlkokulu KOCASİNAN KAYSERI

Alpaslan İlkokulu, KOCASİNAN, Kayseri

Kayseri KOCASİNAN Okullar

Yeni Mahalle 12. Cadde No94 Kocasinan / KAYSERİ
KOCASİNAN, Kayseri
T: 0352
Kayseri Okullar

Alpaslan İlkokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Alpaslan İlkokulu Nerdedir? Alpaslan İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Alpaslan İlkokulu nerededir, Alpaslan İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Alpaslan İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Alpaslan İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Alpaslan İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Alpaslan İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Alpaslan İlkokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Alpaslan İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Alpaslan İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Alpaslan İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Alpaslan İlkokulu Adres, Alpaslan İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Alpaslan İlkokulu adresi "Yeni Mahalle 12. Cadde No94 Kocasinan / KAYSERİ" olarak kaydedilmiştir.
  • Alpaslan İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Alpaslan İlkokulu telefon numarası "T: 0352"dir.
  • Alpaslan İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Alpaslan İlkokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Alpaslan İlkokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Alpaslan İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Alpaslan İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • alpaslan ilkokulu kayseri nerede