Ambar Ortaokulu MELİKGAZİ KAYSERI

Ambar Ortaokulu, MELİKGAZİ, Kayseri

Kayseri MELİKGAZİ Okullar

Ambar Mah. Erdek Sok. No11 Melikgazi / Kayseri
MELİKGAZİ, Kayseri
T: 0352
Kayseri Okullar

Ambar Ortaokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ambar Ortaokulu Nerdedir? Ambar Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Ambar Ortaokulu nerededir, Ambar Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Ambar Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ambar Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ambar Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ambar Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ambar Ortaokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ambar Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ambar Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ambar Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ambar Ortaokulu Adres, Ambar Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Ambar Ortaokulu adresi "Ambar Mah. Erdek Sok. No11 Melikgazi / Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Ambar Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Ambar Ortaokulu telefon numarası "T: 0352"dir.
  • Ambar Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ambar Ortaokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ambar Ortaokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ambar Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ambar Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri ambar ortaokulu

Kayseri Belediyesi Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri