Amfi Tiyatro BURSA

Amfi Tiyatro , Bursa

Bursa Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

Şenliklerde organizasyonların yapıldığı, bazı fakültelerin mezuniyet tören alanı.

Bursa
Bursa
Bursa Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

Amfi Tiyatro GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Amfi Tiyatro Nerdedir? Amfi Tiyatro Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Amfi Tiyatro nerededir, Amfi Tiyatro nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Amfi Tiyatro adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Amfi Tiyatro Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Amfi Tiyatro için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Amfi Tiyatro açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Amfi Tiyatro yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Amfi Tiyatro Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Amfi Tiyatro yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Amfi Tiyatro nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Amfi Tiyatro Adres, Amfi Tiyatro Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Amfi Tiyatro adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Amfi Tiyatro Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Amfi Tiyatro telefon numarası ""dir.
  • Amfi Tiyatro Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Amfi Tiyatro Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Amfi Tiyatro yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Amfi Tiyatro 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Amfi Tiyatro YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • uludag üniversitesi anfi tiyatro nasil gidiliyor


BURULAŞ Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri