Ankara Numune Hastanesi ANKARA

Ankara Numune Hastanesi, Ankara

Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Ülkü Mh. Talatpaşa Bul. No:5 /Sıhhiye /ANKARA
Ankara
T: 03123103030
Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Ankara Numune Hastanesi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Ankara Numune Hastanesi Nerdedir? Ankara Numune Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Ankara Numune Hastanesi nerededir, Ankara Numune Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Ankara Numune Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ankara Numune Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ankara Numune Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ankara Numune Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ankara Numune Hastanesi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ankara Numune Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ankara Numune Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ankara Numune Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ankara Numune Hastanesi Adres, Ankara Numune Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Ankara Numune Hastanesi adresi "Ülkü Mh. Talatpaşa Bul. No:5 /Sıhhiye /ANKARA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ankara Numune Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Ankara Numune Hastanesi telefon numarası "T: 03123103030"dir.
  • Ankara Numune Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ankara Numune Hastanesi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Ankara Numune Hastanesi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Ankara Numune Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Ankara Numune Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sincandan numune hastanesine nasıl gidilir
  • ankara numune hastanesine nasıl gidilir