Ankara Ulus Devlet Hastanesi ANKARA

Ankara Ulus Devlet Hastanesi, Ankara

Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Rüzgarlı Sok No:4 Ulus / ANKARA
Ankara
T: 03123103000
Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Ankara Ulus Devlet Hastanesi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Nerdedir? Ankara Ulus Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Ankara Ulus Devlet Hastanesi nerededir, Ankara Ulus Devlet Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Ankara Ulus Devlet Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ankara Ulus Devlet Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ankara Ulus Devlet Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ankara Ulus Devlet Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ankara Ulus Devlet Hastanesi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ankara Ulus Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ankara Ulus Devlet Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ankara Ulus Devlet Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ankara Ulus Devlet Hastanesi Adres, Ankara Ulus Devlet Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Ankara Ulus Devlet Hastanesi adresi "Rüzgarlı Sok No:4 Ulus / ANKARA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ankara Ulus Devlet Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Ankara Ulus Devlet Hastanesi telefon numarası "T: 03123103000"dir.
  • Ankara Ulus Devlet Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ankara Ulus Devlet Hastanesi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Ankara Ulus Devlet Hastanesi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Ankara Ulus Devlet Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Ankara Ulus Devlet Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ulus rüzgarlı hastanesi nasıl gidilir