Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi ANKARA

Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi, Ankara

Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

ıp Fakültesi Cad. Dikimevi / ANKARA Caddesi No 2
Ankara
T: 03123192160
Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Nerdedir? Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi nerededir, Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Adres, Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi adresi "ıp Fakültesi Cad. Dikimevi / ANKARA Caddesi No 2" olarak kaydedilmiştir.
  • Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi telefon numarası "T: 03123192160"dir.
  • Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi Giden EGO Otobüsleri" kısmında Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Ankara Ünv. Tıp Fk. Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ankara cebeci hastanesine nasıl gidilir