Anteplioğlu İskender Kebap Gaziosmanpaşa İSTANBUL

Anteplioğlu İskender Kebap, Gaziosmanpaşa, İstanbul

İstanbul Gaziosmanpaşa Restoran Ve Lokantalar

Küçükköy Yolu C. N:12 Şafak Hastanesinin Çarprazında Bağlarbaşı M. Merkez
Gaziosmanpaşa, İstanbul
T: (0212) 4183205
İstanbul Restoran Ve Lokantalar

Anteplioğlu İskender Kebap GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Anteplioğlu İskender Kebap Nerdedir? Anteplioğlu İskender Kebap Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Anteplioğlu İskender Kebap nerededir, Anteplioğlu İskender Kebap nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Anteplioğlu İskender Kebap adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Anteplioğlu İskender Kebap Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Anteplioğlu İskender Kebap için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Anteplioğlu İskender Kebap açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Anteplioğlu İskender Kebap yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Anteplioğlu İskender Kebap Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Anteplioğlu İskender Kebap yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Anteplioğlu İskender Kebap nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Anteplioğlu İskender Kebap Adres, Anteplioğlu İskender Kebap Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Anteplioğlu İskender Kebap adresi "Küçükköy Yolu C. N:12 Şafak Hastanesinin Çarprazında Bağlarbaşı M. Merkez" olarak kaydedilmiştir.
  • Anteplioğlu İskender Kebap Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Anteplioğlu İskender Kebap telefon numarası "T: (0212) 4183205"dir.
  • Anteplioğlu İskender Kebap Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Anteplioğlu İskender Kebap Giden İETT Otobüsleri" kısmında Anteplioğlu İskender Kebap yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Anteplioğlu İskender Kebap'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran Ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Anteplioğlu İskender Kebap YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gop anteplioğlu