Artemis Tapınağı İZMIR

Artemis Tapınağı , İzmir

İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

Mağrur Babil'in üstünde savaş arabaları için yol olan duvarını ve Alpheus'daki Zeus heykelini ve asma bahçeleri gördüm ve Güneşin kolosusunu ve yüksek piramitlerin devasa işçiliğini ve Mausolos'un engin mezarını; ama Artemis'in bulutlar üzerine kurulmuş evnini gördüğümde diğer tüm harikalar parlaklıklarını kaybetti ve dedim ki "İşte!, Olimpus'un dışında, Güneş hiç bu kadar büyük birşeye bakmadı. (Antipater, Yunan Antolojisi [IX.58])

İzmir
İzmir
İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

Artemis Tapınağı Fotoğrafları

Artemis Tapınağı GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Artemis Tapınağı Nerdedir? Artemis Tapınağı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Artemis Tapınağı nerededir, Artemis Tapınağı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Artemis Tapınağı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Artemis Tapınağı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Artemis Tapınağı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Artemis Tapınağı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Artemis Tapınağı yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Artemis Tapınağı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Artemis Tapınağı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Artemis Tapınağı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Artemis Tapınağı Adres, Artemis Tapınağı Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Artemis Tapınağı adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Artemis Tapınağı Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Artemis Tapınağı telefon numarası ""dir.
  • Artemis Tapınağı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Artemis Tapınağı Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Artemis Tapınağı yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Artemis Tapınağı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz.

Artemis Tapınağı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • akhisar artemis tapınağı yoö tarifi