Askeri Bölge ÜSKÜDAR İSTANBUL

Askeri Bölge, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri

ACIBADEM, ÜSKÜDAR, İstanbul
ÜSKÜDAR, İstanbul
İstanbul Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri

Askeri Bölge GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Askeri Bölge Nerdedir? Askeri Bölge Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Askeri Bölge nerededir, Askeri Bölge nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Askeri Bölge adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Askeri Bölge Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Askeri Bölge için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Askeri Bölge açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Askeri Bölge yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Askeri Bölge Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Askeri Bölge yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Askeri Bölge nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Askeri Bölge Adres, Askeri Bölge Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Askeri Bölge adresi "ACIBADEM, ÜSKÜDAR, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Askeri Bölge Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Askeri Bölge telefon numarası ""dir.
  • Askeri Bölge Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Askeri Bölge Giden İETT Otobüsleri" kısmında Askeri Bölge yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Askeri Bölge'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri listesine ulaşabilirsiniz.

Askeri Bölge YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • üsküdarda askeri bölge


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri