Askeriye İZMIR

Askeriye , İzmir

İzmir Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri

askeri bölgenin içerisinde şehit mehmetçik parkı ve piknik alanı ile askeri cezaevi de bulunmaktadır.

İzmir
İzmir
İzmir Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri

Askeriye GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Askeriye Nerdedir? Askeriye Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Askeriye nerededir, Askeriye nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Askeriye adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Askeriye Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Askeriye için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Askeriye açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Askeriye yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Askeriye Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Askeriye yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Askeriye nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Askeriye Adres, Askeriye Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Askeriye adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Askeriye Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Askeriye telefon numarası ""dir.
  • Askeriye Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Askeriye Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Askeriye yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Askeriye 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Askeri Nizamiyeler, Kışlalar ve Askerlik Şubeleri listesine ulaşabilirsiniz.

Askeriye YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir buca nato askeriye gidiş