ATAKENT ÜMRANİYE İSTANBUL

ATAKENT, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Semtler

ATAKENT, ÜMRANİYE, 34760, İstanbul
ÜMRANİYE, İstanbul
İstanbul Semtler

ATAKENT GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

ATAKENT Nerdedir? ATAKENT Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak ATAKENT nerededir, ATAKENT nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde ATAKENT adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • ATAKENT Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin ATAKENT için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada ATAKENT açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, ATAKENT yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • ATAKENT Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında ATAKENT yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden ATAKENT nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • ATAKENT Adres, ATAKENT Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde ATAKENT adresi "ATAKENT, ÜMRANİYE, 34760, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • ATAKENT Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı ATAKENT telefon numarası ""dir.
  • ATAKENT Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "ATAKENT Giden İETT Otobüsleri" kısmında ATAKENT yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan ATAKENT'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

ATAKENT YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • atakent umraniye otobus