Atatürk İlköğretim Okulu PENDİK İSTANBUL

Atatürk İlköğretim Okulu, PENDİK, İstanbul

İstanbul PENDİK Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

SAPAN BAĞLARI, PENDİK, İstanbul
PENDİK, İstanbul
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Atatürk İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Atatürk İlköğretim Okulu Nerdedir? Atatürk İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Atatürk İlköğretim Okulu nerededir, Atatürk İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Atatürk İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Atatürk İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Atatürk İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Atatürk İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Atatürk İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Atatürk İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Atatürk İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Atatürk İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Atatürk İlköğretim Okulu Adres, Atatürk İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Atatürk İlköğretim Okulu adresi "SAPAN BAĞLARI, PENDİK, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Atatürk İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Atatürk İlköğretim Okulu telefon numarası ""dir.
  • Atatürk İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Atatürk İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Atatürk İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Atatürk İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Atatürk İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • pendik atatürk ilkokuluna giden otobüsler
  • pendik atatürk ilkokulu duraklar