Atatürk Ortaokulu DOĞANHİSAR KONYA

Atatürk Ortaokulu, DOĞANHİSAR, Konya

Konya DOĞANHİSAR Okullar

Şıh Mahallesi Doğanhisar Konya
DOĞANHİSAR, Konya
T: 03325561034
Konya Okullar

Atatürk Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Atatürk Ortaokulu Nerdedir? Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Atatürk Ortaokulu nerededir, Atatürk Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Atatürk Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Atatürk Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Atatürk Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Atatürk Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Atatürk Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Atatürk Ortaokulu Adres, Atatürk Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Atatürk Ortaokulu adresi "Şıh Mahallesi Doğanhisar Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Atatürk Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Atatürk Ortaokulu telefon numarası "T: 03325561034"dir.
  • Atatürk Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Atatürk Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Atatürk Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Atatürk Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Atatürk Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • doğanhisar atatürk ortaokulu