Atatürk Ortaokulu POZANTI ADANA

Atatürk Ortaokulu, POZANTI, Adana

Adana POZANTI Okullar

Zafer Mahallesi Hürriyet Sokak No 8 Pozantı / ADANA
POZANTI, Adana
T: 03225813102
Adana Okullar

Atatürk Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Atatürk Ortaokulu Nerdedir? Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Atatürk Ortaokulu nerededir, Atatürk Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Atatürk Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Atatürk Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Atatürk Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Atatürk Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Atatürk Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Atatürk Ortaokulu Adres, Atatürk Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Atatürk Ortaokulu adresi "Zafer Mahallesi Hürriyet Sokak No 8 Pozantı / ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Atatürk Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Atatürk Ortaokulu telefon numarası "T: 03225813102"dir.
  • Atatürk Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Atatürk Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Atatürk Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Atatürk Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.