Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KARABAĞLAR İZMIR

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, KARABAĞLAR, İzmir

İzmir KARABAĞLAR Okullar

Sırrı Atalay Cad. No52 EskiÇamlık Karabağlar / İZMİR
KARABAĞLAR, İzmir
İzmir Okullar

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir? Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerededir, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adresi "Sırrı Atalay Cad. No52 EskiÇamlık Karabağlar / İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon numarası ""dir.
  • Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sırrı atalay caddesi karabağlar