Atlas Hastanesi Ümraniye İSTANBUL

Atlas Hastanesi, Ümraniye, İstanbul

İstanbul Ümraniye Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Alemdağ C. Atlas S. N:3 İstiklal M.
Ümraniye, İstanbul
T: (0216) 3167161
İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları

Atlas Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Atlas Hastanesi Nerdedir? Atlas Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Atlas Hastanesi nerededir, Atlas Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Atlas Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Atlas Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Atlas Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Atlas Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Atlas Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Atlas Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Atlas Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Atlas Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Atlas Hastanesi Adres, Atlas Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Atlas Hastanesi adresi "Alemdağ C. Atlas S. N:3 İstiklal M." olarak kaydedilmiştir.
  • Atlas Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Atlas Hastanesi telefon numarası "T: (0216) 3167161"dir.
  • Atlas Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Atlas Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Atlas Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Atlas Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler Ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Atlas Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • atlas hastanesine en yakin durak