Avni Başman İlköğretim Okulu ÜSKÜDAR İSTANBUL

Avni Başman İlköğretim Okulu, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Gülfem Hatun Mah.No:3
ÜSKÜDAR, İstanbul
T: (216) 553 71 53
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Avni Başman İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Avni Başman İlköğretim Okulu Nerdedir? Avni Başman İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Avni Başman İlköğretim Okulu nerededir, Avni Başman İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Avni Başman İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Avni Başman İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Avni Başman İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Avni Başman İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Avni Başman İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Avni Başman İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Avni Başman İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Avni Başman İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Avni Başman İlköğretim Okulu Adres, Avni Başman İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Avni Başman İlköğretim Okulu adresi "Gülfem Hatun Mah.No:3" olarak kaydedilmiştir.
  • Avni Başman İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Avni Başman İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 553 71 53"dir.
  • Avni Başman İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Avni Başman İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Avni Başman İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Avni Başman İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Avni Başman İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • avni başman ilköğretim okulu