Aya İrini Kilisesi FATİH İSTANBUL

Aya İrini Kilisesi, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Kiliseler

CANKURTARAN, FATİH, İstanbul
FATİH, İstanbul
İstanbul Kiliseler

Aya İrini Kilisesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Aya İrini Kilisesi Nerdedir? Aya İrini Kilisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Aya İrini Kilisesi nerededir, Aya İrini Kilisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Aya İrini Kilisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Kiliseler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Aya İrini Kilisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Aya İrini Kilisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Aya İrini Kilisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Aya İrini Kilisesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Aya İrini Kilisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Aya İrini Kilisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Aya İrini Kilisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Aya İrini Kilisesi Adres, Aya İrini Kilisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Aya İrini Kilisesi adresi "CANKURTARAN, FATİH, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Aya İrini Kilisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Aya İrini Kilisesi telefon numarası ""dir.
  • Aya İrini Kilisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Aya İrini Kilisesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Aya İrini Kilisesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Aya İrini Kilisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Kiliseler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Kiliseler listesine ulaşabilirsiniz.

Aya İrini Kilisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • aya irini kilisesi nerede