Ayazağa İlköğretim Okulu ŞİŞLİ İSTANBUL

Ayazağa İlköğretim Okulu, ŞİŞLİ, İstanbul

İstanbul ŞİŞLİ Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Ayazağa Mah. Atatürk. Cad. No:6 Şişli
ŞİŞLİ, İstanbul
T: (212) 289 31 75
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Ayazağa İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Ayazağa İlköğretim Okulu Nerdedir? Ayazağa İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Ayazağa İlköğretim Okulu nerededir, Ayazağa İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Ayazağa İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ayazağa İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ayazağa İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ayazağa İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ayazağa İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ayazağa İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ayazağa İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ayazağa İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ayazağa İlköğretim Okulu Adres, Ayazağa İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Ayazağa İlköğretim Okulu adresi "Ayazağa Mah. Atatürk. Cad. No:6 Şişli" olarak kaydedilmiştir.
  • Ayazağa İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Ayazağa İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (212) 289 31 75"dir.
  • Ayazağa İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ayazağa İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Ayazağa İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Ayazağa İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Ayazağa İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ayazağa ilköğretim okulu haritalar