Aydınkışla İlkokulu BOZKIR KONYA

Aydınkışla İlkokulu, BOZKIR, Konya

Konya BOZKIR Okullar

BOZKIR, Konya
BOZKIR, Konya
Konya Okullar

Aydınkışla İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Aydınkışla İlkokulu Nerdedir? Aydınkışla İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Aydınkışla İlkokulu nerededir, Aydınkışla İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Aydınkışla İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Aydınkışla İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Aydınkışla İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Aydınkışla İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Aydınkışla İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Aydınkışla İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Aydınkışla İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Aydınkışla İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Aydınkışla İlkokulu Adres, Aydınkışla İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Aydınkışla İlkokulu adresi "BOZKIR, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Aydınkışla İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Aydınkışla İlkokulu telefon numarası ""dir.
  • Aydınkışla İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Aydınkışla İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Aydınkışla İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Aydınkışla İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.