Aytenis Tapınağı İZMIR

Aytenis Tapınağı , İzmir

İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

adı kırmızı anlamına gelen kodrosun manevi kızı aytenis yırtıkis in adıyla anılan aytenis tapınağı yetiştirdiği ajanlarla ün kazanmıştır.günümüzde bir ara kamp alanı olarak kullanıldıysa da artık kendi haline bırakılmış ve şirketin oraya balığa giderken dinlenme merkezi olarak kullanılmaktadır...

İzmir
İzmir
İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler

Aytenis Tapınağı Fotoğrafları

Aytenis Tapınağı GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Aytenis Tapınağı Nerdedir? Aytenis Tapınağı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Aytenis Tapınağı nerededir, Aytenis Tapınağı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Aytenis Tapınağı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Aytenis Tapınağı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Aytenis Tapınağı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Aytenis Tapınağı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Aytenis Tapınağı yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Aytenis Tapınağı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Aytenis Tapınağı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Aytenis Tapınağı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Aytenis Tapınağı Adres, Aytenis Tapınağı Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Aytenis Tapınağı adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Aytenis Tapınağı Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Aytenis Tapınağı telefon numarası ""dir.
  • Aytenis Tapınağı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Aytenis Tapınağı Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Aytenis Tapınağı yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Aytenis Tapınağı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Camii, Kilise ve Diğer Dini Tesisler listesine ulaşabilirsiniz.