Aytı Plaza BURSA

Aytı Plaza , Bursa

Bursa Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları

Bursa
Bursa
Bursa Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları

Aytı Plaza GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Aytı Plaza Nerdedir? Aytı Plaza Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Aytı Plaza nerededir, Aytı Plaza nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Aytı Plaza adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Aytı Plaza Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Aytı Plaza için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Aytı Plaza açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Aytı Plaza yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Aytı Plaza Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Aytı Plaza yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Aytı Plaza nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Aytı Plaza Adres, Aytı Plaza Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Aytı Plaza adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Aytı Plaza Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Aytı Plaza telefon numarası ""dir.
  • Aytı Plaza Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Aytı Plaza Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Aytı Plaza yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Aytı Plaza 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları listesine ulaşabilirsiniz.

Aytı Plaza YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • aytı plaza bursa