Bağdat Börek Kadıköy İSTANBUL

Bağdat Börek, Kadıköy, İstanbul

İstanbul Kadıköy Pastaneler Ve Fırınlar

Bağdat C. N:264 İski Yanı Kantarcıoğlu Apt. D:2 Göztepe M.
Kadıköy, İstanbul
T: (0216) 4673134
İstanbul Pastaneler Ve Fırınlar

Bağdat Börek GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Bağdat Börek Nerdedir? Bağdat Börek Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Bağdat Börek nerededir, Bağdat Börek nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Bağdat Börek adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Pastaneler Ve Fırınlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bağdat Börek Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bağdat Börek için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bağdat Börek açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bağdat Börek yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bağdat Börek Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bağdat Börek yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bağdat Börek nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bağdat Börek Adres, Bağdat Börek Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Bağdat Börek adresi "Bağdat C. N:264 İski Yanı Kantarcıoğlu Apt. D:2 Göztepe M." olarak kaydedilmiştir.
  • Bağdat Börek Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Bağdat Börek telefon numarası "T: (0216) 4673134"dir.
  • Bağdat Börek Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Bağdat Börek Giden İETT Otobüsleri" kısmında Bağdat Börek yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Bağdat Börek'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Pastaneler Ve Fırınlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Pastaneler Ve Fırınlar listesine ulaşabilirsiniz.

Bağdat Börek YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • erenköy bağdat börek tel