Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami BURSA

Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami , Bursa

Bursa Camiler

Çift minareli, asansörlü, Bodrum, Zemin ve Mahfel katından oluşmaktadır. Cami Bodrum katta hizmet vermekte olup cami inşaatı devam etmektedir. Bağlaraltı 2.Cadde üzerindedir.

Bursa
Bursa
Bursa Camiler

Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Nerdedir? Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami nerededir, Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Camiler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Adres, Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami telefon numarası ""dir.
  • Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Camiler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Camiler listesine ulaşabilirsiniz.

Bağlaraltı Hz. Ebubekir Cami YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa hz ebubekir cami adresi