Berceste Hotel, Sokakagzi

100 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Berceste Hotel Otel ve Oda Fotoğrafları

Berceste Hotel

El Berceste Hotel dispone de una arquitectura única y habitaciones auténticas con aire acondicionado. El hotel está situado en una zona tranquila y ofrece vistas amplias al mar y a la isla Midilli. Las habitaciones del Berceste Hotel disponen de baño privado y vistas al mar y al jardín. El Berceste Hotel ofrece desayuno y cena. Además, dispone de bar y restaurante a la carta. Assos queda a 12 km del hotel y la biblioteca Lighthouse se encuentra a solo 500 metros de distancia.

Eşsiz bir mimariye sahip Berceste Hotel, klimalı otantik odalar sunmaktadır. Sakin bir bölgede yer alan otel, denizin ve Midilli Adası'nın geniş manzarasına sahiptir. Berceste Hotel'in odalarında özel banyo bulunmaktadır. Tüm odalar deniz ve bahçe manzaralıdır. Berceste Hotel'de kahvaltı ve akşam yemeği servis edilmektedir. Otelde alakart restoran ile bar da hizmet vermektedir. Otel, Assos'a 12 km uzaklıktadır. Deniz Feneri Kütüphanesi ise sadece 500 metre mesafededir.

100 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Berceste Hotel Odalar

  • Habitación Doble Estándar Esta habitación auténtica incluye aire acondicionado y baño privado. También ofrece vistas al mar y al jardín.
  • Standart Çift Kişilik Oda Bu otantik odada klima ve özel banyo bulunmaktadır. Oda ayrıca deniz ve bahçe manzarası sunmaktadır.

Berceste Hotel Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 13:00 -
  • Checkout: - 12:00

Berceste Hotel Adres ve Ulaşım

Assos - Bektaş Köyü, Sivrice Feneri Mevki / Ayvacık
Sokakagzi

Berceste Hotel Otel Rezervasyon Etiketleri

  • berceste otel