Bilge Soyak İlköğretim Okulu ÜMRANİYE İSTANBUL

Bilge Soyak İlköğretim Okulu, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Çakmak Mah. Samanyolu Cad. Atay Sk. No:55 Ümraniye
ÜMRANİYE, İstanbul
T: (216) 533 23 02
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Bilge Soyak İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Bilge Soyak İlköğretim Okulu Nerdedir? Bilge Soyak İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Bilge Soyak İlköğretim Okulu nerededir, Bilge Soyak İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Bilge Soyak İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Bilge Soyak İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Bilge Soyak İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Bilge Soyak İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Bilge Soyak İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Bilge Soyak İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Bilge Soyak İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Bilge Soyak İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Bilge Soyak İlköğretim Okulu Adres, Bilge Soyak İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Bilge Soyak İlköğretim Okulu adresi "Çakmak Mah. Samanyolu Cad. Atay Sk. No:55 Ümraniye" olarak kaydedilmiştir.
  • Bilge Soyak İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Bilge Soyak İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 533 23 02"dir.
  • Bilge Soyak İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Bilge Soyak İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Bilge Soyak İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Bilge Soyak İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Bilge Soyak İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bilge soyak ilokulu giden otobusler


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri