Birgi İZMIR

Birgi , İzmir

İzmir Turistik Yerler

Birgi İzmir ilinin Ödemiş ilçesine bağlı 5000 nüfuslu bir beldedir. Aydınoğulları Beyliğine başkentlik yapmıştır. Zamanın yöredeki en büyük şehirlerindendir. Kasabada, İmamı Birgivi Türbesi, Çakırağa Konağı, Aydınoğlu Mehmet Bey Camii (Ege bölgesinin en eski camilerindendir ve minberi ve hutbe kapısı ve pencere kanatları birer şaheserdir), birçok kale ve hamam yıkıntısı gibi eserler mevcuttur. Şu anda bu tarihi eserleri ve ünlü Birgi evleriyle turistlerin uğrak yeridir.

İzmir
İzmir
İzmir Turistik Yerler

Birgi Fotoğrafları

Birgi GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Birgi Nerdedir? Birgi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Birgi nerededir, Birgi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Birgi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Birgi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Birgi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Birgi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Birgi yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Birgi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Birgi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Birgi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Birgi Adres, Birgi Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Birgi adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Birgi Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Birgi telefon numarası ""dir.
  • Birgi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Birgi Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Birgi yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Birgi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Turistik Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Birgi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • birgi i̇zmir nasıl gidilir