Birikim Mermer Ocağı BURSA

Birikim Mermer Ocağı , Bursa

Bursa Parkeciler, Mermerciler ve Fayansçılar

Kabulbaba Köyü sınırları içerisindeki mermer ocaklarından birisi. Akkaya Taşı üzerindeki şahin yuvalarını, engerekleri ve litaratüre giren mağarasını yok etmiştir.

Bursa
Bursa
Bursa Parkeciler, Mermerciler ve Fayansçılar

Birikim Mermer Ocağı GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Birikim Mermer Ocağı Nerdedir? Birikim Mermer Ocağı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Birikim Mermer Ocağı nerededir, Birikim Mermer Ocağı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Birikim Mermer Ocağı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Parkeciler, Mermerciler ve Fayansçılar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Birikim Mermer Ocağı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Birikim Mermer Ocağı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Birikim Mermer Ocağı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Birikim Mermer Ocağı yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Birikim Mermer Ocağı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Birikim Mermer Ocağı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Birikim Mermer Ocağı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Birikim Mermer Ocağı Adres, Birikim Mermer Ocağı Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Birikim Mermer Ocağı adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Birikim Mermer Ocağı Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Birikim Mermer Ocağı telefon numarası ""dir.
  • Birikim Mermer Ocağı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Birikim Mermer Ocağı Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Birikim Mermer Ocağı yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Birikim Mermer Ocağı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Parkeciler, Mermerciler ve Fayansçılar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Parkeciler, Mermerciler ve Fayansçılar listesine ulaşabilirsiniz.

Birikim Mermer Ocağı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • birikim mermer