Birlik Han FATİH İSTANBUL

Birlik Han, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları

TAHTAKALE, FATİH, İstanbul
FATİH, İstanbul
İstanbul Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları

Birlik Han GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Birlik Han Nerdedir? Birlik Han Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Birlik Han nerededir, Birlik Han nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Birlik Han adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Birlik Han Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Birlik Han için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Birlik Han açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Birlik Han yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Birlik Han Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Birlik Han yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Birlik Han nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Birlik Han Adres, Birlik Han Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Birlik Han adresi "TAHTAKALE, FATİH, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Birlik Han Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Birlik Han telefon numarası ""dir.
  • Birlik Han Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Birlik Han Giden İETT Otobüsleri" kısmında Birlik Han yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Birlik Han'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Halk Pazarları, Çarşılar, Pasajlar ve İşhanları listesine ulaşabilirsiniz.

Birlik Han YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • birlik han fatih