BİRLİK İLKOKULU ÜMRANİYE İSTANBUL

BİRLİK İLKOKULU, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Okullar

CEMİL MERİÇ MAH.AHMET CEVDET PAŞA CAD SAYGIN SOK. NO9 ÜMRANİYE/İSTANBUL
ÜMRANİYE, İstanbul
T: 02166119585
İstanbul Okullar

BİRLİK İLKOKULU GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

BİRLİK İLKOKULU Nerdedir? BİRLİK İLKOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak BİRLİK İLKOKULU nerededir, BİRLİK İLKOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde BİRLİK İLKOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • BİRLİK İLKOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin BİRLİK İLKOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada BİRLİK İLKOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, BİRLİK İLKOKULU yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • BİRLİK İLKOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında BİRLİK İLKOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden BİRLİK İLKOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • BİRLİK İLKOKULU Adres, BİRLİK İLKOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde BİRLİK İLKOKULU adresi "CEMİL MERİÇ MAH.AHMET CEVDET PAŞA CAD SAYGIN SOK. NO9 ÜMRANİYE/İSTANBUL" olarak kaydedilmiştir.
  • BİRLİK İLKOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı BİRLİK İLKOKULU telefon numarası "T: 02166119585"dir.
  • BİRLİK İLKOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "BİRLİK İLKOKULU Giden İETT Otobüsleri" kısmında BİRLİK İLKOKULU yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan BİRLİK İLKOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

BİRLİK İLKOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • umraniye birlik ilkokuluna yakin duraklar
  • birlik ilköğretim okulu nasıl gidilir